O nás

Již 22. rokem pro Vás pořádáme jarní, letní a zimní tábory v České republice. V roce 2015 jsme na našich táborech přivítali více než 3500 dětí z České republiky i ostatních států.

Do naší pestré nabídky patří tábor taneční, který je největším táborem v České republice zaměřeným na moderní tanec a kterého se každé léto účastní přes 1400 dětí. Velmi populární jsou tábory s military tématikou – airsoft a paintball (800 dětí každoročně), klasické a jazykové tábory (600 dětí). Mezi menší tábory co do počtu účastníků nicméně velmi oblíbené jsou koňské, divadelní, počítačové, šermířské tábory, turistické a přírodovědné tábory v Krkonoších. Nezapomínáme také na nejmenší děti, pro které je určen tábor s názvem můj první tábor. Bez ohledu na to, jakého tábora se děti účastní, program je vždy přizpůsoben jejich věku a podle toho jsou vybíráni i vedoucí. Dopravu na tábory zajišťujeme smluvními dopravci prakticky z celé republiky i ze Slovenska.
Naše instruktory a vedoucí pečlivě vybíráme ze stovek aplikací. Přijatí kandidáti prochází každý rok několika školeními. Od roku 2012 musí všichni uchazeči o práci vedoucího na našich táborech projít týdenním školením a musí úspěšně absolvovat závěrečný test.

Tábory pořádáme v areálech Jiskra u Náměště nad Oslavou, Bezdružice u Plzně, na Dvorské boudě v Krkonoších, v Hořičkách v podkrkonoší a v Hotelu Maxov v Jizerských horách. Všechny naše tuzemské tábory pořádáme ve střediscích, které buď vlastníme, nebo máme dlouhodobě v nájmu. Střediska neustále renovujeme a přizpůsobujeme rostoucím požadavkům na ubytovací komfort a atrakce. Od roku 2011 jsme do renovací investovali přes 5 milionu korun.

Kromě táborových aktivit též provozujeme ubytovací zařízení Botel Vodník v Praze, Dvorskou boudu, chatu Malou Rennerovku, penzion Vápenka (Krkonoše) a hotel Maxov (Jizerské hory).

Kontakty

  • Radoslav Kraus, jednatel: +420 608 818 887
  • Lubomír Kraus, jednatel: +420 773 656 582
  • Hlavní vedoucí tábory Náměšť: +420 725 850 240 (funkční v době konání táborů)
  • Hlavní vedoucí tábory Bezdružice: +420 725 850 631 (funkční v době konání táborů)
  • Kancelář Olomouc: informace k táborům a přihlášky: +420 774 718 496

Kontakty

Naše fotky Naše videa

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Lyžařský tábor Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Maxov

Hotel Museum

Hotel William

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník