O nás

Již 22. rokem pro Vás pořádáme jarní, letní a zimní tábory v České republice. V roce 2015 jsme na našich táborech přivítali více než 3500 dětí z České republiky i ostatních států.

Do naší pestré nabídky patří tábor taneční, který je největším táborem v České republice zaměřeným na moderní tanec a kterého se každé léto účastní přes 1400 dětí. Velmi populární jsou tábory s military tématikou – airsoft a paintball (800 dětí každoročně), klasické a jazykové tábory (600 dětí). Mezi menší tábory co do počtu účastníků nicméně velmi oblíbené jsou koňské, divadelní, počítačové, šermířské tábory, turistické a přírodovědné tábory v Krkonoších. Nezapomínáme také na nejmenší děti, pro které je určen tábor s názvem můj první tábor. Bez ohledu na to, jakého tábora se děti účastní, program je vždy přizpůsoben jejich věku a podle toho jsou vybíráni i vedoucí. Dopravu na tábory zajišťujeme smluvními dopravci prakticky z celé republiky i ze Slovenska.
Naše instruktory a vedoucí pečlivě vybíráme ze stovek aplikací. Přijatí kandidáti prochází každý rok několika školeními. Od roku 2012 musí všichni uchazeči o práci vedoucího na našich táborech projít týdenním školením a musí úspěšně absolvovat závěrečný test.

Tábory pořádáme v areálech Jiskra u Náměště nad Oslavou, Bezdružice u Plzně, na Dvorské boudě v Krkonoších, v Hořičkách v podkrkonoší a v Hotelu Maxov v Jizerských horách. Všechny naše tuzemské tábory pořádáme ve střediscích, které buď vlastníme, nebo máme dlouhodobě v nájmu. Střediska neustále renovujeme a přizpůsobujeme rostoucím požadavkům na ubytovací komfort a atrakce. Od roku 2011 jsme do renovací investovali přes 5 milionu korun.

Kromě táborových aktivit též provozujeme ubytovací zařízení Botel Vodník v Praze, Dvorskou boudu, chatu Malou Rennerovku, penzion Vápenka (Krkonoše) a hotel Maxov (Jizerské hory).

Kontakty

  • Radoslav Kraus, jednatel: +420 608 818 887
  • Lubomír Kraus, jednatel: +420 773 656 582
  • Hlavní vedoucí tábory Náměšť: +420 725 850 240 (funkční v době konání táborů)
  • Hlavní vedoucí tábory Bezdružice: +420 725 850 631 (funkční v době konání táborů)
  • Kancelář Olomouc: informace k táborům a přihlášky: +420 774 718 496

Kontakty

Naše fotky Naše videa

Slevy

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Museum

Hotel William

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník