Klasický tábor v Náměšti nad Oslavou

Místo konání
LDT JISKRA, Velké Pole 47, Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč
Doporučený věk
6–17 let
Odjezdová místa
Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Humpolec, Hradec Králové

TYTO TÁBORY NAJDETE I V NAŠICH DALŠÍCH AREÁLECH.

O klasickém táboře

Klasický tábor je jedním z nejoblíbenějších z naší nabídky táborů Náměšť. Každého turnusu se účastní v průměru 60-80 dětí různého věku a zájmů, dle kapacitních možností daného turnusu. Námi doporučený věk účastníků je 7 až 18 let. Pokud se rozhodnete přihlásit mladší účastníky, minimálně však ve věku 5 let, je nutné, aby byli soběstační v otázkách osobní hygieny, fyzicky zdatní pro zdolávání výletů v přírodě, a mentálně vyspělí s ohledem ke svému věku.

Program klasického tábora

Základem klasického tábora je celotáborová hra, která se prolíná celým turnusem a každý rok má jiné téma. Děti si zahrají spoustu zajímavých, dobrodružných, ale i kreativních her. Tábor je klasický, děti se tedy budou učit morseovku, uzly, základy zdravovědy, rozdělávání ohňů, a to vše hravou formou.

Nebude chybět ani spaní pod širákem (dobrovolné), brodění řekou, poznávání přírody a oblíbené hry jako vlajkovaná, šipkovaná, nebo táborové svatby. Každý rok chystáme také spoustu nových her, které děti ještě nehrály.

Večer si opečeme buřty u táboráku, zazpíváme si, a kdo bude chtít, půjde na večerní hlídku. Na některých turnusech nechybí ani stezka odvahy. Ve volném čase si mohou děti zasportovat – zahrát fotbal, přehazovanou, vybíjenou. V případě špatného počasí se dělá výtvarná dílna nebo si mohou děti navlékat korálky. Nebude chybět ani lukostřelba, pro starší děti, vrhání nožů, to vše samozřejmě pod dozorem zkušených vedoucích.

Program klasického tábora se v rámci různých turnusů odlišuje.

Naše fotky Naše videa

Slevy