Letní tábory Dvorská Bouda

Léto

Naši vedoucí

Tábory pořádané na Dvorské v letošním roce:

Tábory se koná v překrásném prostředí Krkonošského národního parku, na chatě Dvorská Bouda. Tato tradiční horská bouda se nachází v nadmořské výšce 1313 m n. m. s výhledem na předhůří Krkonoš. Vybavení chaty: klubovna s krbem, sauna, restaurace, kulečník, stolní fotbálek, Wi-Fi v celé budově.

Pro účastníky je připraven týden plný aktivit, her a výletů s důrazem na poznávání Krkonošské přírody. Každého turnusu se pravidelně účastní 20 - 50 dětí.

Aktivity: individuální a týmové hry, sport a turistika, soutěže, přednáška Horské Služby, přednáška pracovníků KRNAPu, celotáborová hra, sauna na Dvorské boudě.

Pěší výlet na Luční Boudu a na Sněžku. Výlet do Špindlerova Mlýna a do Pece pod Sněžkou.

Ubytovací kapacita Dvorské boudy je 125 lůžek. Účastníci tábora jsou ubytováni ve vícelůžkových pokojích se standardním nábytkem. Nově zrekonstruované sociální zařízení je společné vždy na patře. Tradiční horská restaurace, v níž je zajištěno stravování dětí, stranou nezůstanou ani tradiční krkonošské speciality.

Během tábora je účastníkům k dispozici klubovna se stolním fotbálkem a kulečníkem, sauna a posilovna. V celé budově je možnost bezplatného připojení k internetu přes Wi-Fi. Travnatou plochu před boudou lze využít jako hřiště pro míčové hry či jiné sporty.

Klasický tábor na Dvorské – podrobnosti a přihlášky

Naše fotky Naše videa

Slevy