Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor nebo přímo na místě v prvních dvou dnech tábora.

Garance storna pobytu

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání garance vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Garanci storna si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Hra Paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Výlety

Výlet do aquaparku Laguna v Třebíči:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd je kolem 17 hodiny. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH. Návštěva Aquaparku je za příplatek 310,- Kč (12 €).

Lanové centrum Proud v Brně:

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi 30 procent dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras. Lanové centrum je vhodné pro děti od 6 let, je však na zvážení rodičů, je-li jejich dítě dostatečně fyzicky zdatné na to, aby cestu po lanových překážkách zvládlo. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek 390 Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 200 Kč
  • Kšiltovka – cena 200 Kč
  • Batůžek se stahovací šňůrkou a logem tábora – cena 120 Kč

Naše fotky Naše videa

www.taboreni.cz

Lyžařský tábor Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Maxov

RS Varvažov

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník