Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor nebo přímo na místě v prvních dvou dnech tábora.

Garance storna pobytu

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání garance vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Garanci storna si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Hra Paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 250,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Výlety

Výlet do aquaparku Laguna v Třebíči:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd je kolem 17 hodiny. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH. Návštěva Aquaparku je za příplatek 350,- Kč (12 €).

Lanové centrum Proud v Brně:

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi 30 procent dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras. Lanové centrum je vhodné pro děti od 6 let, je však na zvážení rodičů, je-li jejich dítě dostatečně fyzicky zdatné na to, aby cestu po lanových překážkách zvládlo. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek 420 Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 250 Kč
  • Kšiltovka – cena 400 Kč
  • Batůžek se stahovací šňůrkou a logem tábora – cena 250 Kč

Naše fotky Naše videa

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Lyžařský tábor Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Maxov

Hotel Museum

Hotel William

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník