Příplatkové aktivity a výlety Tábor Varvažov

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Tyto si je možné objednat spolu s přihláškou na tábor nebo si je přikoupit přímo na táboře z kapesného. Výlety a aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Cestovní pojištění a garance storna pobytu:

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání cestovního pojištění u České podnikatelské pojišťovny pro pobyty na území České republiky a garanci vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Cestovní pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Jízda na čtyřkolkách:

Jízda na čtyřkolkách je asi nejoblíbenější aktivitou v areálu tábora. Jízda probíhá na uzavřené dráze pro přímo v areálu tábora bez ostatního provozu. Po zkušenostech z minulých let jsme letos upravili časy jízd na 2 krát 15 minut, to znamená, že každý účastník má možnost si zajezdit dvakrát za turnus.

Na začátku vás čeká krátká příprava, zaměřená na obsluhu a technické parametry čtyřkolky. Čtyřkolka je vybavena automatickou převodovkou, díky které si můžete naplno vychutnávat zážitek z jízdy. Jízda na čtyřkolce není omezena věkem dětí. Mladší děti jezdí na čtyřkolce s obsahem do 50 ccm, starší děti jezdí na čtyřkolce silnější. Čtyřkolky mají z bezpečnostních důvodů omezenou rychlost. Děti jsou před jízdou seznámeny s pravidly jízdy a s bezpečnou manipulací se strojem. Vedoucí také po celou dobu jízdu sleduje a případné nedodržení pravidel trestá vyloučením z jízdy.

Děti dostanu přilbu a ochranou bundu. Pro jízdu na čtyřkolce je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí jízda na čtyřkolce“ od rodiče nebo zákonného zástupce. Jízda na čtyřkolce je za příplatek 200,- Kč (8 €).

Hra Paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Hra Airsoft:

Airsoft je hra velmi podobná paintballu s tím rozdílem, že airsoftové zbraně používají menší kuličky, které se při kontaktu s cílem neroztrhnou, a tudíž neznečistí oděv hráče. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře airsoft je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na kuličky na jednu hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Pro účast na hře airsoft je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře airsoft“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Výlety

Aquapark:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd kolem 17 hodiny. Účastníkům je zajištěna strava a pitný režim po celý den. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Návštěva aquaparku je za příplatek 390 Kč (16 €). Za příznivého počasí jezdíme do aquaparku Hluboká nad Vltavou, v případě chladného počasí volíme krytý aquapark v Příbrami. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH.

Lezecká stěna Písek:

Lezecké centrum Písek je jedno z největších lezeckých center v ČR. V centru je na výběr několik lezeckých programů. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek za tuto akci je 350,- Kč (14 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 200 Kč
  • Kšiltovka s logem tábora – cena 200 Kč
  • Batůžek s logem tábora – cena 120 Kč

Naše fotky Naše videa

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Maxov

RS Varvažov

RS Náměšť nad Oslavou

Penzion Ráj

Botel Vodník